Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Międzyzdroje Lubin - Pokoje Gościnne

72-500 Międzyzdroje Lubin ul. Geodezyjna 12

(91) 328-42-44

Ładne pokoje położone w malowniczej miejscowości nad zalewem Szczecińskim i Wolińskim Parku Narodowym. Od Międzyzdroi oddalona o 5 km. Oferujemy przytulne pokoje z kuchnią, łazienką i TV. Duży teren wokół posesji pozwala na grilowanie, dla maluchów piaskownica i huśtawki. Organizujemy wycieczki łodzią po Zalewie Szczecińskim i wyprawy na wędki. Można uwędzić swoją świeżo złowioną lub kupioną świeżą rybkę. Wokół lasy Wolińskiego Parku Narodowego z

Międzyzdroje Lubin - Pokoje Gościnne